Odpowiedzi

2009-11-10T01:55:21+01:00
Dzisiaj w naszym miesięczniku tematem głównym jest "Ciało i jego cena". Spróbujemy wyjaśnić jak trudno jest zadbać o własne dobro.
Temat jest dość skomplikowany i można go rozumieć dwuznacznie,tzn.wytłumaczę Wam jak ciężko jest dbać o ciało ale również tematem drugim będzie czy na prawdę nasze ciało kosztuję...Mam nadzieję,że pomogę naszym Czytelnikom zrozumieć te pojęcia,te tezy.
Pierwszym,bardziej relacjonowanym pojęciem jest to żeby nasze ciało "kosztowało",czyli było coś warte musimy o nie dbać. Teraz pytanie..jak dbać o ciało? To dobre pytanie ale dość łatwa odpowiedź,którą jednak trudno wprowadzić w życie. Takimi najważniejszymi zasadami są :kondycja i higiena.Kondycję można utrzymywać nawet kiedy nie mamy czasu,sport można uprawiać nawet w czasie snu,kiedy nasza przepona jest aktywna w większym stopniu,czyli wniosek z tego:"Trzeba jak najwięcej spać i mniej się stresować"!.Higienę trzeba utrzymywać,to powinno wejść w krew! Bez tego nie da się żyć,jeżeli nie chcecie zrobić tego dla siebie zróbcie to dla otoczenia.Na prawdę jest nie milo spotkać osobę,która nie dba o higienę,a już na pewno w czasie miesiączki.
Drugi temat nawiązywany do tego tematu to koszt naszego ciała,ciało na prawdę nie kosztuje.Ceną jest nasze zdrowie! Czyli to od nas zależy jak drogie będzie nasze ciało!Nikogo nie interesuje jak drogie jest nasze ciało,bo nikt za nie nie będzie płacił,czyli wniosek z tego taki,żeby dbać o swoje cialo dla siebie,ale traktować je i pielęgnować jak skarb.

Sama napisałam i jestem dumna ;]
Liczę na najlepsze !
Pozdro ;)
1 5 1