Odpowiedzi

2009-11-09T20:33:43+01:00
2009-11-09T20:33:43+01:00
Jeśli kupiło się jedną mąkę i jeden chleb to cena zakupów wynosi:
5 zł + 5,20 zł = 10,20 zł
2009-11-09T20:34:06+01:00
Hmm, zakładajac, że kupimy jeden chleb i jedną mąkę, to jeśli się nie mylę, zapłacimy 10,20zł ;)

Pozdrawiam,
matteushq;)