Zad1) ile dziur miesci sie na metrze kwadratowym sera? zapisz obliczenia. zad2) wykładzina ma szerokosc 4m. cena 1 metra biezacego tej wykladziny wynosi 68 zł. ile zapłacimy za te wykładzine do pokoju o wymiarach 4m na 5m? jaka jest cena 1 m kwadratowego tej wykładziny

1

Odpowiedzi

2009-11-10T10:23:26+01:00
10cm na 10cm sera ok 12 dziurek
100cm na 100cm ok 1200dziurek.
wykładzina 68zł x 5 = 340zł :20 =17zł / m2