Odpowiedzi

2009-11-10T15:32:36+01:00
Drogi Panie Wójcie!Jako przedstawiciel mieszkańców naszej wsi składam petycję.Naszą prośbą jest rozbudowa drogi żużlowej na betonową.Umożliwi to szybszy dostęp do miasta oraz wygodę.
Proszę o rozważenie tej propozycji.
2 3 2
2009-11-10T16:05:29+01:00
Warszawa 10,11,2009r.
Szanowny panie wójcie!
Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej petycji.Zwracamy się do pana z uprzejmą prośbą o rozbudowanie drogi z żużlowej na betonową.Nasze żużlowe drogi nie są zbyt komfortowe i nie raz utrudniają dojazd do miasta.Mieliśmy również taki przypadek,że opony były przebite. Jeśli budżet na to pozwoli to prosilibyśmy o polepszenie naszych dróg.Prosimy o podjęcie mądrej decyzji.
Mieszkańcy wsi.
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-10T21:49:35+01:00
Wójt Gminy.............My, niżej podpisani miszkańcy zwracamy się z prośbą o przebudowę drogi w naszej wsi.
Zwracamy uwagę, że budowa drogi umożliwiającej bezpieczną komunikację była od dawna potrzebna, niemniej teraz stała się konieczna. Brak dogodnej drogi uniemożliwia rozwój naszej miejscowości. Droga żużlowa jest ciągle dziurawa i nie nadaje się do jazdy, jest wąska. dostawcy towarów odmawiają kursów do naszej wsi bojąc się , że uszkodzą swoje samochody. trudno dojeżdżać tu autobusom szkolnym, nie wspominając o tym, że szeroki pojazd na drodze, taki jak autokar tamuje ruch, gdyż nie ma go gdzie wyprzedzić. Dzieci wysiadają w czasie deszczu w błoto, gdy jest sucho w pył. A własnie kurz jest nieustannym utrapieniem miszkańców. Domy stojące przy drodze tona w tumanach kurzu, który jest niebezpieczny ogranicza bowiem widoczność.
Poprawa drogi, zmiana nawierzchni z żużlowej na betonową pozwoli uniknąc niebezpieczeństwa wypadków i umozliwi dojazd do naszej wsi.
Działa tu przecież sklep, skład budowlany i zakład produkcjny to zapewniamy, że rozwój tych przedsiębiorstw odbędzie się z zyskiem również dla gminy.
Okolica jest atrakcyjnie połozona i mieszkańcy pobliskich miast chcą zainwestować w kupno działek w naszej wsi ale odstrasza ich brak dojazdu i stan naszej drogi.
Deklarujemy pomoc przy budowie drogi. Sołtys wsi zorganizuje grupę mężczyzn, którzy pomogą bezpośrednio, mamy tez do dyspozycji koparko- ładowarkę.


Prosimy o uwzględnienie naszej prośby.


podpisy
1. ..........................,
2. ...........................

itd
10 4 10