Odpowiedzi

2009-11-10T19:15:05+01:00
Zeszyt służy przedewszystkim do pisania różnych niezbędnych informacjii.. które zapisaliśmy wcześniej .. Nauczyciele Każą się uczyć z tych zeszytów ponieważ na następny dzień będą pytać.. W zeszycie zapisujemy przedewszystkim najważniejsze informacje które będą nam przypominały co robiliśmy i jak się uczymy z tego to jest ważne !!

1 5 1
2009-11-10T19:16:58+01:00
Zeszyt jest to rozbudowana forma notatnika. Składa się z kartek, oraz okładki. Kartki mogą być w "cienką" linie, "grubą" linie, kratkę lub czyste. Okładka natomiast może być cienka lub gruba. Zeszyt moze mieć różne rozmiary. Od bardzo małych np. format A5 do duzych np. format A3. Zeszyt służy do zapisywania notatek, lub obliczeń. Można go również wykorzystać jako kartki do rysowania figur geometrycznych. Najczęściej jest używany w szkołach przez ucziów i nauczycieli. Zeszyt jest bardzo uniwersalnym wynalazkiem.

:)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-10T20:48:36+01:00
Zeszyt - podstawowy przedmiot na lekcji. Ten rozbudowany notatnik może służyć ci do zapisywania ciekawych notatek na lekcji, pisania zadań domowych, rysowania pięknych rysunków,itd. Żaden człowiek nie jest w stanie zapamiętać każdego słowa nauczyciela na jednej lekcji, dlatego uczony człowiek wymyślił tą przydatną rzecz. Zeszyt może być dobrany do twojego gustu, gdyż każdy zeszyt ma inną okładkę z innym, wyjątkowym ryzunkiem czy napisem. Każdy zeszyt jest w kratke, w linię lub może być pusty, ma różne rozmiary i różną grubość okładki. Każdy rodzaj zeszytu dopasowywujesz do danej lekcji , np. na matematyka użyjesz zeszytu w kratkę, natomiast na język polski zeszytu w linię.
1 5 1