×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz rozprawkę, w której rozważysz czy moda łączy, czy też dzieli pokolenia. Podaj przynajmniej 3 argumenty na potwierdzenie swojej tezy.

Pilne. I nie może być z żadnej innej strony internetowej!!!
2

Odpowiedzi

2009-11-10T20:06:31+00:00
Moim zdaniem moda łączy niektóre pokolenia. Dziś np. nosi się modę "retro". Po pierwsze w ten sposób pokolenia mogą wymieniać się swoimi poglądami, na temat mody, którą wspólnie uznają. Po drugie Rodzice mają z dziećmi więcej wspólnych tematów, a córki częściej pożyczają od swoich matek cichy, co z pewnościa sprzyja ich stosunkom. Po trzecie dzieci w miarę czsu przestają uważać swoich rodziców za aż tak potocznie mówiąc "siarowych".
3 2 3
2009-11-10T20:25:30+00:00
Moda jest nieodłącznym elementem w relacjach między ludzkich. W miarę jak cywilizacja szła do przodu zmieniały się upodobania w dziale mody. Jeszcze kilka lat temu młodzi ludzie nie akceptowali stylu ubierania z dawnych lat. Z biegiem czasu widzimy że ta granica się zaciera i już nie widać tak wyraźnie granic między stylami. Młodzież chętnie miesza i łączy wiele elementów. Starsi ludzie takze często wypowiadają swoje negatywne zdania na temat ubioru młodzieży. Rzadko kiedy spotyka się uznanie wobec naszego wyglądu. Dla nas kolczyk w pępku moze być super i cool ale dla osób starszych może to być nie moralne. Moda dzieli pokolenia.Jesli postawić przed jakąs osobą kilka obrazków z przedstawionymi stylami modowymi z okresu wielu lat to ta osoba z łatwością powie nam która osoba jest z jakiego okresu. Każdy jest bardzo charakterystyczny. Podczas minionych lat częśc ludzi zapożyczyła sobie wiele elementów z innych ram czasowych co wywołuje mały chaos.
3 3 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci