Odpowiedzi

2009-11-10T22:57:27+01:00
2009-11-10T22:58:27+01:00
X-ilość kg cukru zależność=3x 11,4:3=3,8 odpza 11,4 zł kupisz 3,8kg cukru-pozdrawiam
2009-11-10T22:59:10+01:00
1kg -------- 3zł
xkg -------- 11,40zł

X= 11,40 * 1/3
x = 3,80kg.