Odpowiedzi

2009-11-11T09:53:51+01:00
Koszt wafelka przed promocja
210/12=17,5gr- tyle kosztował jeden wafelek przed promocja
koszt wafelka po promocji

210/15=14 gr- tyle klosztował po promocji

3,5/17,5*100%=20%0 o tyle tańszy jest teraz wafelek
23 4 23