Odpowiedzi

2009-11-11T11:05:14+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
3 kg cukierkow owocowych kosztyje 10,40*3=31,20
31,20*25%=7,8
31,20+7,8=39
czyli za 2 kg cukierkow czekoladowych zaplacono 39 zl
a za 1 kg 39 : 2 =19.5
czyli za 1 kg cukierkow czekoladowych zaplacono 19,50 zl
196 4 196
2009-11-11T11:35:00+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Cukierki owocowe 10,40*3=31,20
31,20*25%=7,8
31,20+7,8=39
2 kg cukierkow czekoladowych - 39 zl
1 kg 39 : 2 =19.5
1 kg kosztował 19,50 zl
110 4 110