×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Muszę napisać wypracowanie na temat mojej klasy,opisać jej słabą i mocną stronę i uzasadnic swoją wypowiedż . plis pomóżcie

2

Odpowiedzi

2009-11-11T19:24:53+00:00
Moja klasa jest wspaniała. Jej wielkim atutem jest to, że każdy jej członek w miarę możliwości pragnie sobie wzajemnie pomagać. Często się kłócimy, wyzywamy, a nawet czasem ktoś kogoś uderzy, ale zaraz potrafimy się przeprosić i śmiać wzajemnie z tego.

. Jedynym bardzo wielkim minusem, który panuje w mojej klasie jest wyśmiewanie się z innych najczęściej biedniejszych, słabszych czy gorzej ubranych. Staram się likwidować takie konflikty, bo wiem że nikt nie jest idealny. Największą cechą jest to, że potrafimy działać w grupie i wiele pań ceni u nas zgranie i ducha walki, a poza tym pomagamy sobie wzajemnie. Moim zdaniem moja klasa jest najlepsza.
18 3 18
2009-11-11T19:26:08+00:00
"Moja klasa"
Moja klasa (podaj np. IA) nie jest taka jak inne. Wcale nie uczy się najlepiej ale też nie najgorzej. Każdy ma różne zainteresowania np. muzyka, tenis, taniec. To świadczy o tym, że jesteśmy przede wszystkim ambitni.Minusem jest to że mamy bardzo zróżnicowany poglądy które powodują kłótnie, ale to nie trwa długo bo umiemy sobie wytłumaczyć pewne sprawy.Mamy różne plany na przyszłość. Wszyscy chyba zgodzimy się z jednym że nie lubimy odrabiać prac domowych, ale to może nie najlepszy moment, aby o tym wspominać. Bardzo lubimy zwierzęta. Prawie każdy posiada jakieś w domu. Oczywiście przeważają psy i koty. Jeśli chodzi o książki, tak nawet lubimy ale to zależy. Nie przepadamy za lekturami szkolnymi, ale jest wiele innych ciekawych książek, które tylko czekają żeby do nich zajrzeć. Jesteśmy bardzo pomocni. Spotykamy się po szkole żeby sobie pomagać w nauce i opracowywać różne nowe idee na wypracowania. Myślę że nasza klasa umie się wesprzeć w trudnych sytuacjach.Jak ktoś płaczę, płaczemy razem z nim jak ktoś się śmieje to znaczy że śmiejemy się razem z nim. Nasza klasa jest jednością, którą wiąrze przyjaźń.
19 3 19
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci