×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Proszę o szybkość...Daję naj!!!

Proszę o przetłumaczenie tego tekstu:
Damon Albarn is the lead singer of Blur. He met the other members of the band when he was at school. Blur is one of Britain's most popular bands. Damon is also in the popular group Gorillaz. Country House is about the town and the country. Damon's got a house in London. He's got a house in the country, too.

("Blur" to taki zespół, Damon Albarn to wokalista, a "Country House" to tytuł piosenki a "Gorillaz" to jakiś zespół...)
3

Odpowiedzi

2009-11-11T19:37:02+00:00
Damon Albarn jest wokalista Blur. Spotkał innych członków zespołu, kiedy był w szkole. Blur to jeden z zespołów Wielkiej Brytanii najbardziej popularnych. Damon jest również popularne grupy Gorillaz. Country House jest o mieście i kraju. Damon's dostał dom w Londynie. Ma dom na wsi.
1 2 1
2009-11-11T19:38:10+00:00
Damon Albarn jest liderką Niewyraźnej Plamy. Spotkał innych członków zespołu gdy był w szkole. Niewyraźna plama jest jednym z najpopularniejszych pasów Wielkiej Brytanii. Damon jest również w popularnym Gorillaz grupowym. Wiejska rezydencja jest o mieście i kraju. Damona ma dom w Londynie. Ma również dom na wsi.

To dokładne tłumaczenie tekstu!!!
1 5 1
2009-11-11T19:40:12+00:00
Damon Albaran jest prowadzącym piosenkarzem zespołu Blur. Poznał innych członków zespołu w szkole. Blur jest jednym z najbardziej popularnych zespołów w wielkiej Brytanii. Damon jest również w popularnej grupie Gorillaz. Country House jest o mieście i wsi. Damon ma dom w Londynie. Ma rówież dom na wsi.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci