×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Ludzie pomocy!!!

Jestem z 4 klasy, a dali mi bardzo trudne zadanie!

Niezwykłe świętowanie
Już za kilka miesięcy Żytniewa i okolic będą mogli podziwiać i smakować 100 gatunków różnego rodzaju chlebowych wypieków.
W sobotę 5 kwietnia na żytniewskim stadionie spotkają się mistrzowie piekarskiego zawodu z całego województwa, by zaprezentować swoje wyroby na co rocznej wystawie pod nazwą ,,Chleb nasz powszedni''. niezwykłą imprezę uatrakcyjnią liczne konkursy i występy zespołów muzycznych.

Napisz krótkie ogłoszenie informujące o wystawie zapowiedzianej w artykule.

proszę o 5 zdań tylko(prosi) <prosi>


z góry dzięki!!!
3

Odpowiedzi

2009-11-12T16:29:58+00:00
!!!OGŁOSZENIE!!!
5 kwietnia 2010r. na żytniewskim stadionie odbędzie się doroczny zjazd piekarzy z całego województwa. Nazwa spotkania to: "Chleb nasz powszedni". Zapraszamy wszystkich. Będzie wiele konkursów i występów muzycznych. Będzie można spróbować a potem ewentualnie kupić chleb różnej maści.
S.P.nr 100 w Warszawie
2 3 2
2009-11-12T16:32:14+00:00
UWAGA!!!
Już wkrótce w Żytniewie i okolicach miszkańcy zasmakują w 100 gatunkach chlebowych wypieków!!!W sobotę 5 kwietnia na żytniewskim stadionie spotkają się mistrzowie piekarskiego zawodu z całego województwa, by zaprezentować swoje wyroby na co rocznej wystawie pod nazwą ,,Chleb nasz powszedni''. niezwykłą imprezę uatrakcyjnią liczne konkursy i występy zespołów muzycznych.
Będzie czym smakować!!!
Serdecznie zapraszamy smakoszy !
I prosze masz 5 zdań...Oto wskazówka dla cb;) Jeśli pasuje baardzo się cieszę jeśli nie to przekształś i będzie ok;)Pozdrawiam;)
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-12T16:32:51+00:00
5 kwietnia odbędzie się pokaz wyrobów chleba pt. "Chleb nas powszedni" . w całym województwie będziemy świętować. na żytniewskim stadionie czekają na was wspaniałe atrakcje. czekamy na przybycie o godz. ........ . Tylko się nie spóźnijcie!
3 3 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci