Pytanie

Napisz kilka zdań o swojej ulubionej książce by zaprosić innych do przeczytania. Pliss napiszcie o Mikołajku!!

od Igras

Potrzebujesz więcej informacji? Dopytaj!

Dopytaj o to pytanie...

Odpowiedzi

Odpowiedzi

2
Wer96 odpowiedziała
Uważam że ta książka jest warta przeczytania, ponieważ jest pełna poczucia humoru i ciekawych histori o tym chłopcu
  • Komentarze
  • Zgłoś nadużycie!
  • Dziękuję (0)
  • oceń Ocena: 1, Głosów: 4

Komentarze

Tutaj wpisz swój komentarz do odpowiedzi...
Pawel87778 odpowiedział
NIE ZNAM TAKIEJ KSIĄZKI JAK ,, MIKOŁĄJEK ALE OPISAŁEM CI SZATANA Z SIUDMEJ KLASY- LEKTURA


Pani od języka polskiego zadała do przeczytania jako pierwszą lekture pt . ,,Szatan z siódmej klasy. ‘’ Kiedy usłyszałem nazwę lektury pomyślałem, że książka jest satanistycza, nudna i ponura. Po lekcjach poszedłem do domu i przeczytałem pierwszy rozdział. Książka bardzo zaciekawiła mnie i czytałem dalej. Po przeczytaniu książki zadziwiło mnie, że tak szybko przeczytałem.
Polecam tę książkę wszystkim. Jest ciekawa i opowiada o prawdziwym życiu. Nie brakuje w tej powieści humoru i przemocy. Głównym bohaterem jest Adam Cisowski. Drugo planowymi postaciami są Profesor Gąsowski i jego rodzina. Adaś jest inteligentny, bystry, potrafi kojarzyć fakty i logicznie myśli. Adaś rozwiązuje łatwe i trudne zagadki. Poznał symetrie pytania uczniów przez Profesora Gąsowskiego, znalazł zagubione sto złoty i odgadnął tajemnice Bejgoły. Porównując książke pt. ,,Szatan z siódmej klasy.’’ Do innych książek powieść Kornela Makuszyńskiego jest ciekawsza, ponieważ jest dużo zagadek. Jest weselsza, ponieważ Profesor Gąsowski myli imię chłopca i nazywa go inaczej. Brat profesora jest zapalonym matematykiem, który dąży by dostać nobla. W zagadce Bejgoły główną role odgrywają drzwi.
Polecam tę książkę jako jej czytelnik wszystkim dorosłym i dzieciom. Książka jest wesoła i pełna humoru. W powieści jest pełno zagadek. Chciałbym mieć jako kolegę Adama Cisowskiego.
  • Komentarze
  • Zgłoś nadużycie!
  • Dziękuję (1)
  • oceń

Komentarze

Tutaj wpisz swój komentarz do odpowiedzi...