Odpowiedzi

2009-11-12T17:44:56+01:00
8 zł 96 gr : 7 = 1.28 zl
50 g = 1,28 zł
100 g = 1.28 + 1.28 = 2.56 zł
1000 g = 25.6 zł

Kilogram ciastek kosztuje 25 zł i 60 gr.
  • am3
  • Rozwiązujący
2009-11-12T18:18:29+01:00
8,96:35=0,256
100*0,256=25,6
100 dkg czyli 1kg kosztuje 25,6zł