Odpowiedzi

2009-11-12T18:00:58+01:00
2009-11-12T18:01:23+01:00
25 dag= 1/4
1/4 * 24,5 zł= 6.25zł
0.79 kg * 24,5 zł= 19, 35 zł
2009-11-12T18:02:13+01:00
A)25dag=0,25kg
0,25×24,50=6,125zł

b)0,79×24,50=19,355zł