×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-12T18:14:08+00:00
Narwrócenie może nastąpić w każdej chwili i spotkać każdego. Ja osobiście znam taki przypadek nawrócenie, żę osoba nie wierząca w Boga ani w jakiś innych przwodników smierci nawrociła się. Nawrócenie nastąpiło wtedy gdy leżala na łożu śmierci i bardzo cierpiała wtedy po raz pierwszy w życiu wzięła różaniec w swe dłonie i się pomodliła do Boga.
0 0 0
2009-11-12T18:14:46+00:00
Powiedzmy winicjusz z Quo Vadis nawrucił się z miłości do Lidii bo on na początku był rzymianinem i nie wierzył w boga , a z miłosci do Lidii nawrucił się , ochrzcił i został chreścijaninem ;)) Napewno se dasz rade przypominam , że lidia była chrześcijankom i namóiła go do tego aby przyjął chrzest on się zastanawiała i w koncu sam z własnej woli postanowił goprzyjąć i ozenić się z Lidią :)
0 0 0
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-12T18:28:05+00:00
Gdy Szaweł jechał do Damaszku, by tam schwytać Chrześcijan nagle oślepiło go światło. Usłyszał głos Jezusa, który pytał: "Szawle, Szawle, dlaczego Mnie prześladujesz?", a on się zapytał "kim jesteś Panie?", Jezus mu powiedział: "Ja jestem Jezus, którego ty prześladujesz. Wstań i wejdź do miasta, tam ci powiedzą, co masz czynić". Szaweł po skończonej rozmowie zorientował się że nie widzi i udał się do miasta prowadzony przez swych towarzyszy. Tam podczas modlitwy Pan objawił mu, że przyjdzie do niego uczeń, który nazywał się Ananiasz i sprawi że ujrzy to co przedtem było dla niego skryte i że ochrzci go w imię Jezusa Chrystusa. Szaweł odzyskał wzrok, nawrócił się do Pana i zaczął głosić Dobrą Nowinę, początkowo u Żydów, leczy gdy Ci nie chcieli go słuchać, obiecał że od tej pory będzie niósł Ewangelię tylko poganom po wszystkie krańce Ziemi...
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci