Odpowiedzi

2009-11-12T19:10:49+01:00
3*10,40=31,20 zł

31,20 - 100%
x zł - 125%

31,20*125= x*100
x*100=3900
x=3900:100
x=39zł - 2 kg

39zł:2=19,5zł - 1 kg
24 4 24
2009-11-12T19:11:25+01:00
10,40 * 3 = 31,20

25% z 31,20 zł

0,25 * 31,20 =7,80 zł

31,20 + 7,80 =39 zł

39zł : 2kg = 19,50 zł - 1 kg cukierków czekoladowych ; D
45 4 45