×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisać przemówienie na temat: "Bezpieczeństwo własne i innych". Musi być dość długie, bo jego wygłaszanie ma trwać około 7 minut. Błagam pomóżcie :)

3

Odpowiedzi

2009-11-12T19:04:03+00:00
Każdy chce być bezpieczny... Czy to w szkole czy w domu czy nawet na ulicy. Dorośli uczą swoje dzieci od maleńkości aby nie grały w piłke na drodze, żeby uwazały na pasach, ale takze mamy doczynienia z bezpieczenstwem np. dorosłych w ich miejscach pracy. W każdym zakładzie czy urzedzie sa instrukcje obsługi urzadzen, a nawet jak ktos ma sie zachowac w danym miejscu. Najlepiej żeby każdy uwazał i przestrzegał pewnych zasad i dawał przykład tez innym :)
0 0 0
2009-11-12T19:07:04+00:00
Napisze moze nei takie dlugie bo musze juz zaarz leciec ale jak umiem ;]]
kazdy cz;owiek czce sei czuc bezpeiczny.nie chcialbyc byc kzywdzony.wiec nei wyzadzaj kzywdy innym. Pojecie bezpeiczenstwo mozna rozumeic jako pokoj, miejsce gdzie nie ma krzywdy i wszyscy sa rowni;) Jednak agresja jest czesto stosowana wsrod mlodych, jak i nei tylko. zcesto widizmy jak dzieci bija sie, a do zcego dopiero dojdzie za kilka,kilkanascie lat. Ludzie tocza wojny. a pzreceiz kazdy chce miec poczucie bezpeizcenstwa. wiec "nei rob drupeimu co tobei nei mile"
dziekuje za uwage.
mysle ze jakos tam pomoglam;]]
Musze leciec wiec tylko tyle
Powodzenia!
0 0 0
2009-11-12T19:10:45+00:00
Każdy musi wiedzieć że trzeba pilnować się na drogach przejazdach kolejowych itp.,więc najpierw musimy wiedzieć jak się do tego zabrać .Trzeba pamiętać o ty że młodsze dzieci to pierwszeństwo pilnować ich na każdym kroku bo inaczej ci wlezą pod samochód i na ciebie spadnie wina. Teraz jest inaczej szybsze samochody ,motory,skutery itp., więc jak przechodzimy przez jezdnię to uważamy ,bo na świecie tyle wypadków.Nosić odblazki i tyle....
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci