Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-12T20:50:12+01:00
Drogi Prezydencie!

Na początku mego listu chcę Panu podziękować za wszystko co Pan uczynił dla naszego kraju i dla ludzi.Chciałabym przyczynić się do pomocy w ochronie zwierząt.Chce przeprowadzić zbiórkę na schroniska w którym przebywają niedożywione i opuszczone zwierzęta.Trzeba to robić ponieważ ludzie chcą mieć zwierzęta a potem robią im krzywdę i przywiązują do drzewa.Proszę o poparcie tego projektu i dołożenia wszelkich starań by zwierzęta miały gdzie przetrwać.
2009-11-12T21:02:35+01:00
Witam Pana Prezydenta!
Chcę podziękować za wszelkie starania dla naszego kraju, lecz chciałabym się przyczynić do ochrony zwierząt. Niektórzy ludzie kupują zwierzęta i gdy np psy są małe to są bardzo słodkie ale potem robi się kłopot z ich obowiązkiem. Gdy robią się duże trzeba się nimi opiekować, ale dorosłym ludzią się nie chce więc zabierają zwierzęta do lasu i zostawiają ich przy drzewie, a biedna zwierzaki muszą sobie same szukać pożywienia.Chciałabym zrobic zbiórkę pieniężną na zwierzęta ze schroniska. Mam nadzieję że Pan Prezydent rozpatrzy moją prośbę.
2009-11-12T21:02:58+01:00

Szanowny Panie Prezydencie sądzę że zwiększenie ilości rezerwatów dla zwierząt, zmniejszyło by się ryzyko kłusownictwa.
Można by także organizować składki w szkołach i nie tylko, dla zwierząt w schronisku,dzięki temu zwierzęta niebyły by głodne.
A także zbudowanie klinik dla zwierząt byłoby bardzo przydatne.Z poważaniem
no i tutaj wpisz swoje imię