×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz list motywacyjny, który dołączyłbyś do swojego CV, gdybyś starał się o pracę związaną z roznoszeniem ulotek jakiejś dużej firmy.

2

Odpowiedzi

2009-11-12T22:26:22+00:00
Warszawa, dn. 06.02.2005 r.

Karolina Markowa
ul. Wojska Polskiego 6B/1
05-667 Fiołeczki
tel. kom. 232 – 777 – 454

Dyrektor
Małgorzata Bombkiwa
Agencja Marketingowa ,, Znaczek"
ul. Kolorowska 34
08-164 Warszawa


Szanowny Panie Dyrektorze,


Jestem zainteresowana pracą w Agencji Marketingowej „ZNACZEK" - chciała bym ronosic ulotki. Ofertę otrzymałam w biurze Kuriera w dn. 2 lutego 2005 roku.

Do ubiegania się o pracę w Pańskiej firmie, skłoniła mnie jej popularnośc. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie –. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty. Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie pracę.

W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jeśli moja oferta okaże się dla Pana interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem:

Karolina Markowa
3 3 3
2009-11-12T22:30:54+00:00
Odpowidz przesyłam ci w zalaczniku bo wazne jest rozmieszczenie poszczegolnych rzeczy. Ponadto mozesz zmienic branze firmy na taka w ktorej sie choć troche orientujesz i dopisac do listu ze posiadasz wiedze z zakresu dzialalnosci firmy.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci