Odpowiedzi

2009-11-13T19:27:38+01:00
Relacje Uli z tatą poprawiły się.Zaczeli wiecej rozmawiac,spędzac czas.
Zenek uratował dziecko któro było w wozie zaprzagnietym przez konia.kon przestraszył się traktora i pognał przed siebie a wszyscy za nim.Zenek jako jedyny dogonił go i zatrzymał.Wszyscy byli pełni podziwu.
Zenek był wyjątkowy.Może wpłyneło to na niego ze wychowywał sie sam.Jego cechy duzo wskazują że nie jest zwyczajny
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-13T19:33:55+01:00
Dalsze losy Uli i Zenka
Pewnego dnia, gdy Zenka już nie było z przyjaciółmi, dzieci nie miały ochoty o niczym mówić, ponieważ po wyjeździe chłopca, każdy myslał tylko, o tym co on teraz robi.
Wtem Ula wpadła na pomysł, by zebrali się razem i pojechali go odwiedzić. Dziecią spodobał się ten plan więc postanowili realizować swe zamiary. Gdy zebrali się na przystanku, kupili sobie bilety i wsiedli do autobusu. Po chwili on odjechał. Gdy dotarli na miejsce nie mogli uwieżyć w to co widzą. Był tam Zenek z jakąś inną dziewczyną i kolegami, którzy pili alkohol, palili papierosy i źle się zachowywali. Bali się podejść, ponieważ nie mieli całkowitej pewnośći, czy to na pewno był on. Pierwszy podszedł Marian, a potem reszta przyjaciół. Powiedzieli mu "cześć", by się z nim przywitać, lecz on zakpił sobie z nich i zaczął się śmiać. Ula zareagowała bardzom sugestywnie i powiedziała, że nie chce tu dużej przebywać. Dzieci potwierdziły słowa dziewczyny i pierwszym autobusem jaki był odjechały prosto do domu. Podczas powrotu do Olszyn Ula cały czas rozpaczała, a Marian, Julek i Pestka nadal nie mogli uwierzyć w to -co zobaczyli. W domu główna bohaterka spędziła kilka bezsennych nocy myśląc o Zenku i jego nowej koleżance. Martwiła się o losy chłopca patrzac na towarzystwo, z którym spędzał czas. Rozmyślając dziewczyna doszła do wniosku, ża należy tę znajomość zakończyć.
Po pewnym czasie Ula wybrala sie na wyspe, aby wspominać mile chwile spedzone z najlepszym przyjacielem. W pewnym momęcie dziewczyna poczóła, że nie jest sama. Odwrócił się, a za nia stał Zenek.
Chlopiec zrozumiał swój błąd i prosił o wybaczenie. Ula z radościa przyjeła przeprosiny i znów stali się parą, lecz tym razem odwiedzali sie wzajemnie co trzy, cztery dni.

strasznie duzo byków ale tak to jest dobrze dziekuje
za poomoc
daje ci najlepszy głos
2009-11-13T19:49:05+01:00
1.Ula jedzie do Warszawy ,a Zenek wyjeżdża z wujkiem
2.Zenek ratuje dziecko
3.Zenek-wyjątkowy