×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-13T20:51:07+00:00
Moim zdaniem "Mały Książe" jest książką dla dorosłych jak i dla dzieci, ponieważ jest pisany językiem zrozumiałym dla wszystkich. "Mały Książe" jest również książką z fantastyką, a każdy chyba lubi czytać książkę z ulubionej dziedziny. Autor tej ksiązki, pisząc ją nie myślał tylko o dzieciach, ale o wszystkich.


Mam nadzieję, że pomogłam! ;))
1 5 1
2009-11-13T20:52:44+00:00
Książka ,,Mały Książę" jest lekturą dla dzieci i dorosłych, ponieważ mówi o spojrzeniu na życie, które zmienia się z biegiem lat. W tej książce dziecko pokazuje jak rozumie dorosłych. Lektura jest pełna przenośni i cytatów, które potrafią dać do myślenia. Jedna książka jest napisana dwoma językami, językiem dzieci i dorosłych, więc kto by jej nie czytał, zawsze ją odpowiednio zinterpretuje i polubi. Dla dzieci jest to urocza bajka o Małym Księciu, a dla dorosłych książka pełna mądrości życiowej.
1 5 1
2009-11-13T20:58:09+00:00
''Mały Książę'' to książka to opowieść zarówno dla dzieci jak i dorosłych ponieważ porusza problem najważniejszych w życiu wartości takich jak przyjaźń, miłość, szczęście. Jak sam autor
''Małego Księcia'' słusznie zauważa każdy dorosły przecież kiedyś był dzieckiem . '' Mały Książę '' to nie tylko bajka która przyciąga dzieci kolorowymi obrazkami to również opowieść o prawdziwych uczuciach które dotykają każdego człowieka. Tak dzieci jak i dorośłych. Każdy po przeczytaniu tej książki wzbudzi się do refleksji nad swoim życiem. Książka uzmysławia życiową prawdę, że tak naprawdę dopiero po utracie czegoś wartościowego, doceniamy jego walory. Każdy z nas czasami ucieka od własnego życia tak jak Mały Książę nie doceniając obecnego życia.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci