Odpowiedzi

2009-11-14T11:03:03+01:00
Możesz być dobry dla ojczyzny i musisz być patriotą, który dba o dobro ojczyzny.Musisz brać udział w wyborach i być dobrym sołtysem-moim zdaniem.Nie grzesz, idz do koscioła i sie spowiadaj, bo grzech to zdrowie-*śmiech to zdrowie.
5 2 5
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-14T11:10:46+01:00
Często słyszymy słowa: Polska, jesteśmy Polakami, ojczyzna. Na co dzień jednak nie myślimy o tym, co to jest dobro wspólne, interes narodowy, poczucie tożsamości, nasza kultura. Może tylko podczas sukcesów naszych sportowców- lub niestety częściej ich porażek- jesteśmy zadowoleni lub niezadowoleni, zaczynamy się denerwować. I dobrze, że tylko w ten sposób dbamy dziś o honor domu, że możemy żyć w pokoju zabiegając o lepszy byt. W przeszłości nie zawsze tak bywało. Polacy musieli bronić swojej wolności i godności. Często ryzykować życiem.
Obowiązkiem nas żyjących jest ocalić od zapomnienia pamięć o tych, którzy swoją postawą i zaangażowaniem dawali przykład bohaterstwa i patriotyzmu.
Każdy, kto zginął za ojczyznę, powinien być szanowany. Powinniśmy o tym pamiętać.
To od nas młodych Polaków, zależy, jaka będzie przyszłość. Możemy tylko dobrze się uczyć, aby Polska zyskała nowych mądrych ludzi.
Proszę. ;D
4 4 4