×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

PRZETŁUMACZCIE:

The Thing has got an enormous head , and long hair. It's got two small ears, one big eye ,and a small nose. Its mouth is big , and it's got a lot of teeth , and a long tongue.
It's got a small chest, but a big stomach. It's got two long arms, and two small hands.
It's got three long legs , and three feet. tt's got four toes on its left foot, four toes on its right foot, and six toes on its other foot!!!
3

Odpowiedzi

2009-11-14T10:08:04+00:00
Ta rzecz ma ogromną głowe, długie włosy.Posiada dwoje małych uszu, jedno wielkie oko i mały nos. Jej usta są duże,ma dużo zębów i długi język.To coś ma małe piersi, ale duży brzuch.Posiada dwie długie ręce i dwie małe ręce.Ma trzy długie nogi, na których ma po cztery palce na jego lewej stopie, cztery palce na jego prawej nodze, a sześć palców na drugiej nodze!
1 1 1
2009-11-14T10:15:25+00:00
Ta Rzecz ma wielką/ niewymiarową głowę i długie włosy. To ma 2 małe uszy, jedno duże oko i mały nos. Usta tego czegoś są duże, to ma wiele zębów/ bardzo dużo zębów i długi język. To ma małą klatkę piersiową ale duży brzuch. To ma dwie długie ramiona i dwie małe ręce. To ma trzy długie nogi i trzy stopy. To ma cztery palce na lewej stopie i 4 palce na prawej stopie oraz 6 palców na innej stopie!

pewnie masz pytanie co to jest?;P
moim zdaniem: a cyclop (cyklop)
pzdr ;)
0 0 0
2009-11-14T10:42:51+00:00
Rzecz na olbrzymią głowę, i długie włosy. Ma dwa małe uszy, jedno duże oko i mały nos. Jego usta są duże i on ma dużo zębów i długi język. Ma małą klatkę piersiową, ale duży żołądek. Ma dwia długie ramiona ale małe dłonie. Trzy długie nogi i trzy stopy. ma 4 palce u nogi po lecej, 4 palce po prawej (stopie) i 6 palców na dodatkowej stopie
nmzc
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci