×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz krótką recenzję książki (najlepiej młodzieżowej, ale niekoniecznie), w której zachęcisz kolegów do jej przeczytania.

3

Odpowiedzi

2009-11-14T17:23:36+00:00
Saga ZMIERZCH Stephenie Meyer opowiada o losach pewnej mlodej dziewczyny-Belli Swan.jest to typowa outsiderka,ktora przeprowadza sie z phoenix do forks.niespodziewanie poznaje tam uroczego chlopca Edwarda Cullena,ktory okazuje sie byc wampirem.dwoje zakochanych napotyka na swej drodze wiele przeciwnosci.ksiazka trzyma w napieciu do ostatniej chwili.meyer doskonale ukazuje ta trudna do zaakceptowania milosc,wprowadza czytelnika w swiat pelen niebezpieczenst i postaci z legend takich jak wampiry czy wilkolaki.
15 3 15
2009-11-14T17:36:31+00:00
GEOGRAF : czuje się bardzo ważny, pisał olbrzymie księgi, nie wiedział co znajduje się na jego planecie. siedział za biurkiem i czekał na badaczy.interesują go rzeczy stałe.
KRÓL (planeta króla) : wszystkich ludzi traktuje jak poddanych, chce posiadać autorytet. wydaje rozkazy, chce wszystkimi rządzić.
PIJAK ( planeta pijaka ) : wstydzi się, że pije, więc pije aby o tym zapomnieć.
LATARNIK ( planeta latarnika) : zapalał i gasił latarnie na rozkaz, co chwile ( bo tam tak szybko zmieniał się dzień z nocą), nie miał czasu na odpoczynek/
BANKIER : liczy gwiazdy, wydaje mu się, że są jego. Nie ma czasu na marzenia na wypoczynek
PODRÓŻNIK : wymaga uwielbienia, podziwu poklasku słyszy tylko pochwały przekonany o własnej wyższości
7 1 7
2009-11-14T21:49:39+00:00
Hej.
Ostatnio czytałam książke pt."Mały Książe". Jeste to bardzo ciekawa książka o podróżach małego chłopca który pragną zrozumieć dorosłych i który pragną znaleść przyjeciel. Jeste to bardzo krótka ale jakże wciągająca książka. Mi ona bardzo się spodobała. A tobą będzie napewno tak samo:)
5 3 5
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci