Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-14T20:48:42+01:00
Jeden ar to 100m². :)

S=3,2a=3,2*100m²=320m²
T=1360zł - cena za całość

X=1360zł÷320m²=4,25zł/m² - cena za metr działki
1 1 1
  • Użytkownik Zadane
2009-11-14T20:49:15+01:00
1ar=100m2
3,2ar=320m2
320m2-1360zł
1m2-x zł
x=4,25zł
5 2 5
2009-11-14T20:54:40+01:00
Powierzchnia 1 ara w m²: 1a=10m×10m=100m²
Powierzchnia działki w m²: 3,2×100m²=320m²
Cena za całą działkę (320m²)=1360zł
Cena za 1m²=1360zł÷320=4,25zł/m²
6 3 6