Odpowiedzi

2009-11-15T12:52:20+01:00
Jeśli to ma byc zmyslone to np.
Na gorze Sohan mieszkał pewien mocarny i nie zwykle uzdolniony smiertelnik bogowie mieli na niego oko aby nie nad uzywal swojej mocy byl to bóg lodu i wiatru nazywal sie Lithium mial niezwykle duzo sily bogowie zobaczyli jego zdolnoscizaprosili go do Aten. Zrobili wielką uczte napoili go abrozją byl to napoj ktory dawal nie smiertelnosc. Od tego czasu Lithium byl nowym bogiemgreckim.
3 3 3
2009-11-15T12:52:23+01:00
Dlaczego zwierzęta nie mówią jak ludzie?

Wieki temu zwierzęta potrafiły mówić i porozumiewali się ze swoimi właścicielami (ludźmi).
Trzech braci Rufus, Alfons i Adolf byli sadystami i pogromcami zwierząt inaczej mówiąc każdy z nich był Hyclem. Posiadali nawet schronisko dla zwierząt, aż nagle z owego powodu zwierzęta rzucili się na 3 braci i ich zabili. Apokalips (bóg zniszczenia) zauważył, że Eneda (bogini zwierząt) uciekła mu z więzienia. Okazało się, że Eneda uciekła na ziemię przejmując władzę nad zwierzętami. Rozkazała im zbuntować się przeciwko ludziom i przejąć całą planetę ziemię. Apokalips rozłoszczonych jej planem wysłał na ziemię bogów: Zeusa, Hadesa, Posejdona i Hydronę (boginię hydr), a także herosów: Achillesa, Heraklesa, Andarma i Transatika (znawcę języków, także języku zwierząt). Bogowie musieli wybrać z pośród ludzi walecznego wojownika i gdy go do siebie przenoszą (teleportują) okazuje się, że to kobieta, która ma na imię, Ksena bądź jak ludzie często ma na mówią Andromeda. Bogowie opowiadają o tym jak zwierzęta się zbuntowały bądź z więzienia uciekła Eneda, a ona nic nie rozumie, ale z pomocą Transatika wie, o co chodzi. Gdy to wszystko nabiera tempa, Eneda zbiera armię przeciwko istotom, które wysłał Apokalips. Andromeda musi działać i wymyśliła plan, aby zwabić zwierzęta do pułapki, którą wymyślił Achilles. Andromeda wymyśliła sobie pseudonim wojenny Shauni, co oznacza waleczna. Shauni wraz z innymi bohaterami zbiera ludzi buntowników na walkę ze zwierzętami. Eneda przysyła im przebitą głowę człowieka z napisem: Wojna odbędzie się w centralnej części Azji, chciałaś wojny to będziesz ją miała. Shauni wraz z armią i pułapką wyrusza na miejsce wskazane przez Enedę.
Wszyscy się zebrali na wyznaczonym miejscu i gdy armia Enedy zaczyna podstępnym i chciwym ruchem atakować to nagle pułapka Achillesa zaczyna działać. Tą pułapką okazuje się feniks (ognisty ptak) i pegaz (koń ze skrzydłami) , na którym zasiada Achilles. Feniks bardzo mocno zniszczył armię Enedy (zwierzęta) spalając ich, a Pegaz zrzucał wielkie głazy. Gdy armia Enedy ginie to apokalips karze zwierzęta odbierając im część umysłu i zmieniając głos. W tym czasie Eneda próbuje się wymknąć, ale Hades łapie ją za włosy i prowadzi ją do Tartaru. Wszyscy bogowie i herosi wracają do Olimpu, a Shauni zachowała tajemnice o tym całym zdarzeniu i zabrała je ze sobą do grobu.
3 3 3