Odpowiedzi

2009-05-07T16:53:29+02:00
Nieodwołalnie komputer i telewizja będą towarzyszyć ludzkości przez wiele lat,dlatego powinniśmy rozsądnie korzystać z tych cudów techniki.
Dla mnie internet jest zródłem wiedzy,i punktem z którego czerpie informacje niezbędne do nauki w szkole.Lecz często zbyt długo przesiaduje przed ekranem,co szkodzi moim oczom i marnuje mój czas,który przed komputerem płynie szybko.
Telewizja również ma swoje wady i zalety.Każdy z nas dzięki telewizji może czerpać informacje dotyczące kraju i świata,a także śledzić poczynania naszych rodaków,gdy nie możemy być tam razem z nimi kibicując.
Dla mnie jako uczennicy (uczniowi) telewizja to zrudło informacji o przyrodzie i ekologii,a także programów rozrywkowych.
Wadą telewizji są telenowele i seriale,które trwają bardzo długo,przez co marnują czas i stają się naszym życiem.Najgorsze w telewizji są filmy o przemocy,które mogą oglądać małe dzieci.Przez to uczą się tego to co zobaczą i wprowadzą to we własne życie,co zle się może skończyć.
Na pewno kpmputer czy telewizja pomagają nam w pewnych sprawach,ale częste ,,nadużywanie,, ich prowadzi do uzależnienia,i może zle wpływać na nasze życie.