×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Mam napisać 10 zdań na temat książki którą przeczytałam ostatnio ( ksiażka pt. nowe przygody mikołajka cz 1

plis pomóżcie!!!!!!!!:(
3

Odpowiedzi

2009-11-15T15:32:01+00:00
Książka, którą ostatnio przeczytałam nazywa się ,,Nowe przygody Mikołajka". Książką jest ciekawa, humorystyczna i śmieszna. Opowiada o chłopcu, którego imię to Mikołajek. Opowiada on swoje codzienne historie w domu i w szkole. Zazwyczaj kończą się one niespodziewanym, rozbawiającym zakończeniem. W klasie Mikołajka są sami chłopcy, którzy zabawnie się nazywają, lubią bójki i wymyślanie nietypowych zabaw. Książka bardzo mi się podobała, polecam ją innym. Szczególnie zalecam jej czytanie w smutne dni, gdy mam "dołka". Ona zawsze poprawi nam humor. Nawet w pochmurne dni, kiedy za oknem pada deszcz :).
15 4 15
2009-11-15T15:33:12+00:00
Ostatnio przeczytałam " Zmierzch". Książka a opowiada o miłości Belli do wampira Edwarda . Jest to połaczenie horroru i romansu . Autorka ksiazki Sara May w bardzo ciekawy sposób opowiada historię dziewczyny , całą akcję widzimy oczami Belli . Zmierzch jest 1 tytuową częscią sagi . Mnie osobiscie bardzo wciągnęła jej lektura . książka ta stała sie światowym bescelerem na jej podstawie nakręcony został także film . xD zle przeczytałam polecenie...
14 1 14
2009-11-15T15:37:13+00:00
Książka „Nowe przygody Mikołajka” cz. 1 jest bardzo ciekawą opowieścią. Mikołajek zaskakuje nas swoim poczuciem humoru i zabawnymi sytuacjami. Choć stara się być grzeczny, ciągle wpada w kłopoty.
Najbardziej podobała mi się opowieść pt. „Szwagrowie”. Gdy Mikołajek usłyszał, że jeden z jego kolegów, Maksencjusz, zostanie szwagrem, Mikołajek też zapragnął nim być. Niestety, z powodu braku rodzeństwa, jego marzenie nie zostało spełnione. Dla chłopca była do prawdziwa katastrofa.
Wiele razy powracam do opowieści o Mikołajku. Za każdym razem, gdy czytam tą książkę, śmieję się do łez.

dobrze? :)
19 4 19
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci