×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-15T15:33:28+00:00
Http://fakty.interia.pl/polska/news/lodzkie-spadl-motolotniarz-zginal-na-miejscu,1396831,3

http://fakty.interia.pl/polska/news/krzyze-znikna-z-polskich-szkol,1396933,3
0 0 0
2009-11-15T15:33:55+00:00
Zmarły w Gdańsku miał A/H1N1
W gdańskim szpitalu zakaźnym zmarł 37-letni mężczyzna, który chorował na nową odmianę grypy. Diagnozę potwierdziły wyniki drugiego testu przeprowadzonego u mężczyzny. Kolejny przypadek zakażenia wirusem A/H1N1 potwierdzono u będącego w ciężkim stanie pacjenta szpitala w Gorzowie Wielkopolskim

Górnik zginął w kopalni „Marcel”
35-letni górnik zginął w nocy z piątku na sobotę w kopalni „Marcel” w Radlinie. Do wypadku doszło 400 metrów pod ziemią w należącym do tego zakładu tzw. polu marklowickim w Marklowicach – podał nadzór górniczy

Tusk pokonałby rywali w II turze
Gdyby druga tura wyborów prezydenckich odbyła się w najbliższą niedzielę Donald Tusk pokonałby zarówno prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jak i Włodzimierza Cimoszewicza – wynika z sondażu GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”
0 0 0
2009-11-15T19:16:17+00:00
Kolejni uczestnicy wakacji w Hiszpanii z podejrzeniem wirusa AH1N1. Jak dowiedziało się Radio TOK FM osiem osób trafiło do poznańskich szpitali z objawami przypominającymi świńską grypę. Po badaniach na dalszej obserwacji zatrzymano dwoje dorosłych i dziecko. Resztę zwolniono do domów.
Czterolatek jest pod opieką lekarzy w dziecięcej klinice uniwersyteckiej przy Szpitalnej. Zdaniem lekarzy jego stan jest dobry. - Podobnie sytuacja wygląda w przypadku dwójki dorosłych, których zatrzymano w szpitalu zakaźnym na Zawadach - mówi Radiu TOK FM Cyryla Staszewska z poznańskiego Sanepidu. - Te osoby są od razu objęte nadzorem epidemiologicznym. Od wszystkich pobrano wymazy. Wyniki powinny być znane jutro.

Jako pierwszy z ośmiorga turystów, którzy byli w Hiszpanii do kliniki trafił kierowca wycieczki. - Sam zgłosił się z objawami wirusa AH1N1 do szpitala na Zawadach. Po badaniach lekarze zadecydowali, że może wrócić do domu, dodaje w rozmowie z TOK FM Staszewska.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci