×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz dalsze losy Marcina Borowicza i Anny Stogowskiej.

kartka A4
Napisać od tego momentu gdy ona wyjechałado Rosji.
pliss pomóżcie ...jak będzie z neta to usuwam!!!
1

Odpowiedzi

2009-11-15T17:58:13+00:00
(...) Po długich poszukiwaniach Marcin znalazł Birutę. Postanowił z nią zamieszkać i założyć własną firmę. Na początku mieszkali u rodziców Anny, lecz gdy firma się rozwinęła wyprowadzili się.
Anna urodziła trójkę dzieci. Najmłodsza dziewczyna miała imię po matce Marcina. Miała śliczne brązowe oczka i długie czarne włosy. Urodziła się w lipcu, w słonecznym miesiącu. Być może dlatego była tak wesołą osóbką. Średni chłopiec miał na imię Marcel. Był strasznie podobny do Marcina, nie tylko z wyglądu ale i z charakteru. Również był leniwy i rozpuszczony. Jedyną rożnicą było to, że Marcin uczył się dla matki, a Marcel nie miał tej motywacji gdyż miał problemy z dogadaniem się z Birutą. Najstarsza córka Zuzia była już nastolatką. Była wysoką blondynką. Wdała się w mamę. Chłopcy za nią szaleli. Lecz ona była rozsądna i na pierwszym miejscu stawiała naukę. Charakterem przypominała Jędrzeja Radka. Jednego ze znojomych ojca.
Firma Marcina I Anny świetnie się rozwijała. Lecz pewnej zimy Borowqicz ciężko zachorował. Lekarz powiedział, że istnieje szansa na to, że wyzdrowieje. On był już świadomy tego, że niedługo umrze. W Dniu Bożego Narodzenia zmarł pogrążając całą rodzinę w żałobie. Niedługo potem zmarła Biruta. Firmę przejęła Zuzanna. Świetnie nią zarządzała i opiekowała się młodszym rodzeństwem. Po pewny mczasie każde z nich założyło własną rodzinę. Lecz pamięć o ich rodzicach nigdy nie zaginęła.
3 3 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci