×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Mam na zadanie z języka Polskiego napisać w formie rozprawki WIZJĘ KOŃCA ŚWIATA. Może to być wymyślone..np coś w stylu mordu przez przybyszów z obcej

planety, lub odrodzeniu się dinozaurów, ataku zombie, wybuchu czegoś itp (tylko nie o Bogu).
Powinno być na całe A4.
Założyłam drugi temat, ponieważ w tamtym w 'odpowiedziach' pisali w pierwszej osobie np ''poszłam zobaczyć co się stało".
Chodzi mi tu o logiczne wyjaśnienie, a nie o całkiem wymyśloną bajkę.
Początek powinien być w stylu "W moim wyobrażeniu koniec świata.... itd)
1

Odpowiedzi

2009-11-15T19:58:47+00:00
W moim wyobrażeniu koniec świata nastąpi W 3000 roku nauka posunie się tak daleko, że nie będzie można nad nią zapanować.Znany wszystkim szalony naukowiec z powodu swoich dziwnych wynalazków dostał zakaz prowadzenia jakichkolwiek prac naukowych, ale nie zrezygnował z tego! Postanowił zrobić sobie laboratorium we własnym domu.To była klęska!
Postanowił że przywróci do życia dinozaury.Miały to być ich miniaturki, aby nie zagrażały ludzkości.Zrobił już kilka "egzemplarzy" i umieścił je w klatce.Zmęczony swoją pracą zasną przy biurku.Przez sen poruszył ręką i niefortunnie wylał miksturę wzrostu, która zalała klatkę pełną miniaturek.Robiły się coraz większe aż klatka pękła.Zaczęły biegać po laboratorium.Szalony naukowiec nie wiedział co robić.Był oszołomiony.Kiedy dinozaury wydostały się z jego domu stały się postrachem .Zżerały wszystko na swojej drodze.Ludzie, zwierzęta i rośliny latały w strzępach.Wkrótce straszydła zapanowały nad planetą Ziemią.Według mnie to byłby straszny koniec świata, który kiedyś nastanie!!!


jeśli skorzystasz z mojej odp. oceń ją jako najlepszą :)
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci