Odpowiedzi

2009-11-15T20:39:31+01:00
25,20:3=8,40zł/kg
8,40*5=42
za 5 kg trzeba zaplacic 42 zł
2009-11-15T20:46:33+01:00
3kg - 25,20 zł
5kg - x
Obliczenia :
(na krzyż)
3x - 25,20zł*5kg
3x = 126 / :3
x = 42
Odpowiedz : Za 5kg sera zapłacimy 42 zł