×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Prosze o przetłumaczenie! Tłumaczenie z translatora uznaje jako SPAM!!!!

Wtedy otwieram plecak i sprawdzam czy wziełam wszytkie ksiązki. Następnie szykuje sobie kanapki do szkoły, nakładam buty i kurtkę i jestem gotowa aby wyjść do szkoły. Do szkoły mam długą drogę. Po drodze zachodzę po koleżankę i razem idziemy do szkoły. Kiedy mamy trochę więcej czasu siadamy na ławkach i rozmawiamy na różne tematy.

Za najlepsza odp dam 5 gwiazdek i uznam ja za najlepsza!!!!!!!!!!!
3

Odpowiedzi

2009-11-15T21:08:10+00:00
Możesz być spokojny, z żadnego translatora nie korzystałam, ponieważ mieszkałam w Anglii rok czasu i potrafie przetłumaczyć ( tak dla jasności)


Then I open the backpack and I check if I took all four books. Then prepares a sandwich to school, requires boots and jacket, and I'm ready to go to school. I`ve to school a long way. On the way there after colleague and together they go to school. When we have a little more time to sit on benches and talk about various topics.
3 2 3
2009-11-15T21:58:59+00:00
Then I open the backpack and I check if I took all the books. Then prepares a sandwich to school, requires boots and jacket, and I'm ready to go to school. I have to school a long way. On the way there after colleague and together they go to school. When we have a little more time to sit on benches and talk about various topics.

Wtedy otwieram plecak i sprawdzam czy wzięłam wszystkie książki. Następnie szykuje sobie kanapki do szkoły, nakładam buty i kurtkę i jestem gotowa aby wyjść do szkoły. Do szkoły mam długą drogę. Po drodze zachodzę po koleżankę i razem idziemy do szkoły. Kiedy mamy trochę więcej czasu siadamy na ławkach i rozmawiamy na różne tematy.

Dobrze:)
Jak by co pisz na priv:))
0 0 0
2009-11-15T23:23:44+00:00
Then I open the backpack and I check if I took all the books. Then I make a sandwich to school, put boots and jacket on and I'm ready to go to school. I have a long way to school . On the way I pop in colleague and together we go to school. When we have a little more time, we sit on benches and talk about various topics.


wg mnie tak to powinno wyglądać
nie wiem skąd sie wzieły w poprzednich tłumaczeniach słowa takie jak require i prepare
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci