×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-16T14:27:58+00:00
Przyczyny tego konfliktu są nieodzownie związane z przeszłością historyczną, zmiennych na skutek inwazji oraz podbojów , kiedy to państwo Izrael zostało zlikwidowane , a całe dwa tysiące lat naród żydowski żył rozproszony we wszystkich państwach świata , jest to diaspora żydowska. Ale Żydzi przez ten cały czas zachowali własną tożsamość i tradycję.
0 0 0
2009-11-16T14:52:35+00:00
Co najmniej 25 osób zginęło, a 40 odniosło obrażenia na skutek eksplozji w mieście Charsadda w północno-zachodnim Pakistanie - poinformowały źródła w szpitalach. Bomba wybuchła na skrzyżowaniu przy targowisku, niszcząc sklepy po obu stronach drogi i przewracając słupy energetyczne.
35 osób zginęło, gdy zamachowiec-samobójca wysadził się powietrze w mieście Rawalpindi w Pakistanie. Eksplozja nastąpiła obok kolejki osób czekających na wypłatę. - To było okrutne. (...) Jedna z ofiar odebrała swoją pierwszą wypłatę w życiu - powiedział mieszkaniec Rawalpindi.
Przedstawiciel pakistańskich talibów przyznał się do zabójstwa Eksplozja bomby zniszczyła biuro agencji bezpieczeństwa w Peszawarze na północnym-zachodzie Pakistanu - poinformowała tamtejsza policja. W wybuchu zginęło co najmniej 7 osób a 35 zostało rannych Piotra Stańczaka, polskiego geologa porwanego w Pakistanie we wrześniu ubiegłego roku - podał pakistański dziennik "Daily Times", powołując się na prywatną telewizję. Rzecznik MSZ poinformował jednak, że nie ma potwierdzenia tych doniesień.
Co najmniej trzech policjantów zginęło w wybuchu bomby na posterunku policji w Bannu, w północno-zachodnim Pakistanie. To drugi zamach w tym dniu w tej części kraju - poinformowała policja.
Eksplozja bomby zniszczyła biuro agencji bezpieczeństwa w Peszawarze na północnym-zachodzie Pakistanu - poinformowała tamtejsza policja. W wybuchu zginęło co najmniej 7 osób a 35 zostało rannych
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci