Kim jest Jezus Chrystus ?
Na czym polega prawdziwa wolność człowieka ?
Jaka droga prowadzi do tej wolności ?

wiem że pytania są proste ... ale mam religie z taką głupią siostrą że to co ja napisze ( swoimi słowami ) to ona uważa że to jest źle i że mam sie zwrócić z pomocą do kolegów ... a że no nie bende latać za laskami z klasy i sie prosić żeby mi zadanie pomogły zrobić to daje na neta ;)

Z GÓRY DZIĘKI.... ;]

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-16T15:15:12+01:00
1
Według Ewangelii Jezus Chrystus pochodził z rodu Dawida i urodził się w Betlejem, jego matką była Maria, małżonka Józefa; dzieciństwo i młodość spędził w Nazarecie w Galilei. Około 27/28 przyjął chrzest z rąk Jana Chrzciciela i rozpoczął działalność publiczne jako nauczyciel, prorok i uzdrowiciel (cuda Jezusa), głównie w Galilei i Jerozolimie.

2.
Prawdziwa wolność polega na decydowaniu samemu o własnej przyszłości . Sami podejmujemy decyzje ,jedynie możemy się kogoś poradzić.
2009-11-16T15:21:33+01:00
1Jezus Chrystus centralna postać chrześcijaństwa. Według chrześcijan założyciel chrystianizmu, Syn Boży i Zbawiciel.Głównymi źródłami informacji o Jezusie Chrystusie są Ewangelie, z których cztery Kościół uznał za kanoniczne i włączył jako do Nowego Testamentu ustanawiając źródło swojej doktryny. Pozostałe natomiast uznane zostały za apokryfy
2 Prawdziwa wolność to wolność od grzechu.
Człowiek prawdziwie wolny może żyć tak, jak chce Bóg, może być taki, jakim sam pragnie być. Prawdziwą
wolność może dać człowiekowi tylko Syn Boży.