×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-16T17:40:01+00:00
Moje domu to wnetrze wydaje mi sie z epomoc znajdziezz na storni www.jardenrt.pl
0 0 0
2009-11-16T18:13:16+00:00
Dom jest to świątynia naszej rodziny, ma dawać poczucie bezpieczeństwa, uczucie spokoju radość z dnia codziennego, ale także musi być funkcjonalny. Niezależnie od tego czy nasz dom stoi w środku zatłoczonego miasta zbudowanego z betonu czy w dalekiej przyrodzie wśród gór bądź jezior jest naszą oazą spokoju.
Mój dom jest krainą kolorów i kształtów, wchodząc przez frontowe drzwi wita nas pomarańczowy hol , który prowadzi do kilku pokoi. W holu stoi ogromne drzewko szczęścia , które codziennie budzi twarz do uśmiechu . Okno przez które wpadają prominie słoneczne oświetla ogromnie lustro. Wchodząc do salonu widzimy sofę na której znajdują się poduszki w różnych kolorach i kształtach, sam pokój jest zielony jak limonka a ciemno brązowe meble poroztawiane przy ścianach dodają elegancji całemu pomieszczeniu. Przed sofą leży jasno beżowy dywan z długiego włosia na którym mój kot uwielbia wylegiwać się. Przy oknie znajduje się ogromny stół przy którym cała rodzina zasiada do posiłku. Uwielbiam obraz który wisi tam na ścianie, przedstawia portret naszej rodziny.
Wchodząc do mojego pokoju , widzimy niski stolik na którym znajduję się ogromny szklany wazon w kórym zawsze znajdują się świeże kwiatki . Obok stolika jest moje łóżko, a tuż przy nim jest mój ulubiony fotel. Przy oknie stoi biurko i kilka szafek wszystkie meble są w kolorze białym a całemu pomieszczeniu dodaje uroku wrzosowy kolor ścian.
Uważam że mój dom jest idealny , nie chodzi o rozmieszczenie pomieszczeń czy mebli , ale o osoby które się w nim znajdują :D
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci