Odpowiedzi

2009-05-10T15:50:13+02:00
Zależy w jakim miesiącu :P ale zakładamy, że 30 dniowy
kilo to przedrostek 1000
30 *325 =9250 - tyle się traci vatów na miesiąc i jest to równoznaczne z 9,25 kilowata

teraz mnożysz to przez cene 90 gr i wychodzi Ci 8.325 zł, coś tanio ;p
2009-05-10T15:54:52+02:00
30 *325 =9250 -strata V na miesiąc.

Odp.Zapłacisz 8.32 zł za miesiąc używania pralki.