Odpowiedzi

2009-11-17T14:44:37+01:00
0,45*24,4=10,98 - cena za wędlinę
1,3*10,8=14,04 - cena za ser
razem 25,02
Poknociłas dane;)
  • kwak
  • Początkujący
2009-11-17T14:46:04+01:00
24,40:100=0,244
45x24,40=10,98

10,80:100=0,108
130x0,108=14,04

Razem 25,02

nic jej nie wydadzą będzie musiała dopłacić
2009-11-17T14:46:42+01:00
0,45*24,40=10,98
1,3*10,80=14,04
10,98+14,04=25,02zł
odp: gosia nie otzymała reszty brakło jej 5 zł 2 gr
20zł nie wystarczyło by gdzyby kupiła więcej wędliny bo i tak jej brakło
no ale jeszce można to policzyć
więc wędlliny bedzie 0,6kg
0,6*24,40=14,64
1,3*10,80=14,04
14,64+14,04=28,68zł