Wiec takzadanie jest z podrecznika.:)
Ale to nic tam sa tylko rysunki domku takiego drewnianego , domu takiego apartamentu , blok taki zwykly , oraz wiezowiec z prostym dachem i na dachu jest balkon.:)
zadanie brzmi :
Wybierz jedną z czerech ilustracji w podręczniku ... (czyli napisalam jakie sa)
Napisz jakie osoby mieszkaja w tych domach , wybierz jedna z nich czym sie zajmuje zawodowo: pytanie - jakie ma upodobania , co lubi jesc i czytac.

Zadje sie za Twoja intuicje .:)
Wybierz co Ci bedzie lepiej napisac.
Z gory dziekuje.:)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-17T15:19:23+01:00
"domu takiego apartamentu "
Bogaci, dobrze ustawieni, niekonieczne inteligentni aczkolwiek ustawieni w życiu.
"wybierz jedna z nich czym sie zajmuje zawodowo: pytanie - jakie ma upodobania , co lubi jesc i czytac."
Dziennikarz, lubi wysokie brunetki, białe wino i kurczaka w ziołach. Czyta tylko kryminały i gazety wydane przez wydawnictwo, w którym pracuje.

W apartamencie mieszkają Bogaci, dobrze ustawieni, niekonieczne inteligentni aczkolwiek ustawieni w życiu narzeczeni. Jednym z nich jest dziennikarz. Lubi wysokie brunetki, tak też wygląda jego przyszła małżonka. Jada najczęściej kurczaka w ziołach popijając go białym wytrawnym winem. W wolnym czasie czyta kryminały, oraz gazety wydane przez jego wydawnictwo.
2009-11-17T15:22:26+01:00
To może..wybieram domek drewniany. ;d może w nim mieszkać wielodzietna, nie za bogata rodzina. ojciec może być drwalem albo leśniczym, matka szwaczką, albo sprzątaczką.

pytanie - jakie ma upodobania , co lubi jesc i czytac.
W domku jest jeden pokój, w którym mieszka cała rodzina, mała kuchnia i łazienka. Nie ma zbyt dużo mebli, gdyż tata jest skąpy i oszczędny. ;p W rogu pokoju stoi biurko, a na nim stary gramofon, pamiątka po jego tacie. Lubi on ciszę, spokój, posłuszeństwo i dyscyplinę. Zje wszystko, ponieważ nie mają zbyt dużo pieniędzy, nie jest wybredny. Nie czyta, bo nie ma czasu. Całymi dniami pracuje. ; )