×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Wiem ze dlugie zadanie ale daje 35 pkt. trzeba uzupelnic

oto polecenie;
Uzupelni reportaz dowolnymi wymyslonymi przez siebie tresciami wedlug wskazanych w nawiasie form wypowiedzi.

Wczoraj na peryferiach Gdanska otworzono nowy , piaty juz z kolei hipermarket.Od wielu juz lat jestesmy swiadkami coraz gwaltowniejszego wkraczania tej formy sprzedazy w zycie roznych narodow.
Niewatpliwie i w Polsce od kilku lat hipermarkety rowniez robia zawrotna kariere.Pomysl takiej sprzedazy podoba sie naszym rodakom,o czym moze swiadczyc fakt,ze na otwarcie nowego gdanskiego giganta przybyly tlumy.
Potencialni kilienci to(opis osob przybylych na otwarcie sklepu -tak z poltora liniki)Nowy hipermarket jest imponujacy w porownaniu z istniejacymi sklepami tego typu.Nic wiec dziwnego, ze gdanszczanie przybyli tak tlumnie.
Zajmuie on ogromna powierzchnie(opis terenu wokul sklepu-tez z poltoraliniki).Wnetrze hipermarketu urzadzono z prawdziwym rozmachem(opis wnetrza sklepu-ze 3 liniki)


Otwarciu sklepu towarzyszyly liczne atrakcje.Czego tam nie bylo?Co sie tam nie dzialo?
Najpierw(relacje z przebiegu otwarcia sklepu z elementami opowiadania-tu prosil bym jak najwiecej sie da)-Jak podoba sie nowy hipermarket?-spytalem o opinie(krotki dialog)Moja uwage(uwagi autora reportazu)Spostrzeglem tez ze(spostrzerzenia autora reportazu)

Najbardziej(opinia autora)---------------------------------------------------------------

Za dobro prace gwarantuje zaznaczenie "NAJLEPSZA"
1

Odpowiedzi

2009-11-17T15:58:58+00:00
Potencjalni klienci to przeważnie niezbyt zamożni ludzie, szukający okazji, aby kupić jak najwięcej, za jak najmniej. Są to osoby w wieku średnim oraz emeryci. Czasem też można zauważyć młodzież.

Zajmuje on ogromną powierzchnię. Sam sklep jest wielkości 2 boisk do piłki nożnej, a parking może pomieścić nawet 1000 samochodów! Oprócz tego trzeba doliczyć jeszcze powierzchnie biurowe i magazyny.

Wnętrze hipermarketu urządzono z prawdziwym rozmachem. Piękne błyszczące płytki, ekskluzywne chłodziarki oraz półki nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. Dla częstych klientów przygotowano specjalny salonik z jedzeniem, wygodnymi fotelami oraz telewizorem.

Najpierw wyszedł nowy kierownik sklepu, powitał wszystkich przybyłych, opowiedział kilka słów o nowym sklepie. Następnie została przecięta czerwona szarfa umieszczona przed drzwiami. Później klienci tłumnie udali się do sklepu. Zakupy umilała kapela grająca wielkie przeboje radiowe, a dzieci atrakcji mogły szukać w "Bajkowym kąciku" przygotowanym specjalnie na tę okazję. Znalazły się tam kolorowanki, zamki z kulkami, małe zjeżdżalnie, a opiekę nad dziećmi przejęły wykwalifiokowane opiekunki, podczas kiedy rodzice mogli się poddać szałowi zakupów. Pierwsi kliencji, którzy przekroczyli próg sklepu, otrzymali wartościowe bony na zakupy. Każdy, kto wydał min. 1 zł w sklepie otrzymywał wraz z paragonem kupon. Wypełniony kupon wrzucali do przygotowanej urny. Przed zamknięciem sklepu odbyło się losowanie wspaniałego telewizora plazmowego oraz innych cennych nagród.

Opinie:
- Nowy hipermarket jest imponujący! Jeszcze nie byłam w tego typu sklepie. Wiele okazji, niezawyżone ceny, a do tego to wyposażenie. Będę tu przychodzić bardzo często.

- Hipermarket bardzo mi się podoba, ale przyjdę tu za 2 tygodnie, gdy wszyscy juz ochłoną po otwarciu. Na początku są okazje, promocje, a później takie sklepy niczym nie odstępują cenowo od konkurencji.

Moje uwagi:
Hipermarket bardzo mi się podoba. Wiele okazji cenowych, ale mam wrażenie, że to tylko dlatego żeby przyzwyczaić do siebie klientów.

Spostrzegłam też, że obsługa jest bardzo miła w stosunku do klientów, zawsze służy pomocą. Kolejki w kasach nie są długie, ponieważ kasjerzy szybko radzą sobie z obsługiwaniem.

Mam nadzieję że pomogłam :)5 4 5
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci