Odpowiedzi

2009-11-17T18:25:04+01:00
Zeszyt - podstawowy przedmiot na lekcji. Ten rozbudowany notatnik może służyć ci do zapisywania ciekawych notatek na lekcji, pisania zadań domowych, rysowania pięknych rysunków,itd. Żaden człowiek nie jest w stanie zapamiętać każdego słowa nauczyciela na jednej lekcji, dlatego uczony człowiek wymyślił tą przydatną rzecz. Zeszyt może być dobrany do twojego gustu, gdyż każdy zeszyt ma inną okładkę z innym, wyjątkowym ryzunkiem czy napisem. Każdy zeszyt jest w kratke, w linię lub może być pusty, ma różne rozmiary i różną grubość okładki. Każdy rodzaj zeszytu dopasowywujesz do danej lekcji , np. na matematyka użyjesz zeszytu w kratkę, natomiast na język polski zeszytu w linię.
2 1 2
2009-11-17T18:27:18+01:00
Mój zeszyt jest wielkości A4. Jest biały, narysowane są na nim dzieci granatową kredką. Zapisuję w nim notatki spisane na lekcji oraz piszę w nim wypracowania.


Nie wiem czy o takie coś chodziło?
3 2 3
  • Użytkownik Zadane
2009-11-17T18:29:23+01:00
Mój zeszyt od języka polskiego składa się z 60 kartek i jest formatu A5. Ma twardą okładkę, na której widnieją brązowe, jesienne liście. To doskonale pasuje do panującej teraz pory roku.

Strona tytułowa mojego zeszytu jest dość biedna. Znajduje się na niej jedynie napis ”Język polski”, moje Imię i Nazwisko oraz Klasa, do której chodzę. Staram się staranie prowadzić zeszyt. Przy każdym wpisie jest Data, temat lekcji oraz notatki. Jedna trzecią tych wpisów zajmują moje prace domowe. Dbam o estetykę zeszytu. Nie mażę po okładkach i marginesach. Mimo, ze lekcje języka polskiego mam zaledwie Jeden Miesiąc, zapisałem już połowę mojego zeszytu.

Rodzice narzekają, że czasami niewyraźnie piszę i nie mogą odczytać moich notatek. Wobec tego postaram się wyraźniej pisać i lepiej zadbać o estetykę.Wiem, że mało ale chyba dobrze. Co?
6 5 6