×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Rozwinąć tematy :

Okazywanie zaufania Bogu
Życie w dziękczynieniu
Dobrze użytkować rzeczy stworzone
2

Odpowiedzi

2009-11-17T19:27:07+00:00
Okazywanie Bogu zaufania jest bardzo ważne ponieważ, są w życiu sytuacje w których nie mamy żadnego wyjścia i nie możemy już nic zrobić....zostaje nam tylko modlić się o to aby Bóg pomógł nam i zmienił nasz los. Wtedy musimy wierzyć w to że Bóg nam pomoże...po prostu musimy mu zaufać.

Życie w dziękczynieniu jest również ważne ponieważ, musimy dziękować Bogu za każdą chwilę swojego życia. To dzięki Bogu możemy żyć i jest nam tak dobrze,nie powinniśmy narzekać tylko dziękować co dzień Bogu.

Dobrze użytkować rzeczy stworzone musimy dlatego że Bóg stworzył je dla nas, dla naszego lepszego życia i do mądrego użycia tych rzeczy. Bóg wierzy w nasz rozsądek.
0 0 0
2009-11-17T19:52:38+00:00
Okazywanie zaufania Bogu to życie w ciągłym zaufaniu Bogu nie tylko wtedy kiedy jest nam w życiu dobrze ale szczególnie wtedy gdy jest nam ciężko gdy znosimy jakieś cierpienia właśnie wtedy usilniej powinniśmy być związani z Bogiem przez modlitwę. w życiu nie powinniśmy iść sami i nie liczyć tylko na samych siebie, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie nic zrobić. To Bóg nas prowadzi i on strzeże nas by nawet włos z głowy nam nie spadł.

Życie w dziękczynieniu. Powinniśmy Bogu zawsze dziękować za każdy dzień zycia gdyz jest to wielki dar. Powinniśmy dziękować Bogu za chwile radości i cierpienia bo Bóg zawsze jest przy nas i nie opuszcza nas. Nawet gdy coś złego sie dzieje nie powinniśmy obwiniać za to Boga tylko dziękować Mu za to ze przez przezwyciezenie trudnosci wzrastamy w wierze i umacniamy sie.

Dobrze uzytkowac rzeczy stworzone to przemyslane uzywanie rzeczy, w dobrym celu tak by nie szkodzily nam i naszym bliznim. Nie powinnismy przywiazywac sie do rzeczy tego swiata gdyz one przemijaja.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci