×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Proszę o przetłumaczenie mi tekstu na angielski.

Data urodzenia:15 sierpnia 1989r.
Miejsce urodzenia:
Znak zodiaku:Lew
Wokalista zespołu Jonas Brothers,który współtworzy z braćmi Kevinem iNickiem.Zagrał gościnnie w serialu "Hannah Montana",ma też na koncie role w filmie "Camp Rock" i serialu "Jonas".
Pilne na jutro.Plissss


3

Odpowiedzi

2009-11-18T13:46:32+00:00
Mary Lennox 9-letnia bohaterka powieści ,,Tajemniczy ogród,, urodziła się i wychowała w Indiach.
Jej rodzice zmarli na cholerę, gdy miała 9 lat. Wyjechała wtedy do Angli i zamieszkała u wuja Archibalda Cravena. Gdy przyjechała do Angli była mała i wątła. Chudą ywarz o niezdrowej cerze okalały żółte żadkie włosy. Dosyc ładne rysy twarzy szpeciłą kwaśna mina. Po pewnym czasie wygląd dziewczynki uległ zmianie. Mary przytyła, włosy jej zagęstniały i zaczeł lekko falowa, a na twarzy pojawił się rumieńce i uśmiech. Po śmierci rodziców chodziła w czarnej sukience. Wuj sprawił jej stroje w jasnych kolorach. Biała sukienka z miękkiej wełny rozweselała jej postac. Stroju dopełniały trzewiki i kapelusz.
Przez wiele lat przyzwyczaiła się, że spełniano wszystki jej zachcianki. Stała się przez to dyspotyczna i samolubna. Opryskliwie odzywała się do służby. Niczym się nie interesowała. Do czasu gdy poznała Dicka i znalazła Tajemniczy ogród. Praca przy hodowli całkowicie ją pochłoneła i nauczyła cierpliwości i wytrwałości. Potrafiła cieszy się z drobiazgów. Powoli,,zanikał,, w niej egoizm
0 0 0
2009-11-18T13:52:11+00:00
Date of birth: August 15, 1989. Place of Birth: Zodiac Sign: Leo vocalist Jonas Brothers, who with his brothers Kevin contributor i Nickiem.Zagrał episodes in the series Hannah Montana is also in your role in the film
0 0 0
2009-11-18T13:57:00+00:00
Date of birth: August 15, 1989.
Place of Birth:
Zodiac Sign: Leo
Vocalist Jonas Brothers, who contributor to the brothers, Kevin and Nick. Guest roles on Hannah Montana, is also in your role in the film Camp Rock and Jonas series.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci