×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz skargę do spółdzieni lub innej rady miasta z jakiegos ważnego powodu (np za zakłucanie potządku an ulicach albo przetermnnowane rzeczy w sklepach

lub poprostu do spółdzielni)
2

Odpowiedzi

2009-11-18T14:22:35+00:00
Sz.P. Anna Nowak Mieszkanka miasta
Radna Gminy i miasta Warszawa
Warszawa Janina Nowak


Zażalenie

Zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o reakcję w sprawie przeterminowanych i powtórnie odświeżanych produktach spożywczych w sklepie "Witaminka" na ul. Posiłkowej.
Proszę o szybka interwencję w tej sprawie.


Z poważaniem Janina Nowak

Warszawa, dn. 13.09.2009r.

0 0 0
2009-11-18T14:30:44+00:00
Uwaga: piszę ci przykład skargi kierowanej zgodnie z tym, kto może ją rozwiązać, a nie tylko po to, żeby sobie popisać.

18 listopad 2009r.
Jan Kowalski
ul. Prosta 2
Goździkow Wielkie


Rada Miasta w................,

Składam skarhę na wójta naszej Gminy, który pomimo tego, że jest zobowiązany do rozwiązywania problemów mieszkaniowych mieszkańców, mnie nie chce pomóc.
Moja sytuacja wygląda następująco; mieszkam w lokalu komunalnym wynajmowanym przez mojego brata.
Do czasu kiedy brat był samotny współmieszkanie układało się bezproblemowo. Od pół roku brat jest w związku małżeńskim i w mieszkaniu, na które składają się dwa male pokoju z kuchnią jest nam za ciasno.
W sąsiedztwie znajduje się niewielki lokal , składający sie z kuchni i pokoju, który od wielu lat stoi pusty. Wielokrotnie zwracałem sie do Wójta.... z prośbą o przydział tego mieszkania.
Jednak Wójt nie wyrażał zgody tłumacząc, iż lokal wskazany przeze mnie ma juz najemcę a poza tym gmina.... nie dysponuje wolnymi lokalami mieszkalnymi.
W takim razie pytałem, czy mam zamieszkac pod mostem, skoro gmina nie znajdzie dla mnie mieszkania, gdzie mam się podziać?
Na takie pytanie w ogóle nie otrzymywałem od Wójta odpowiedzi.
Sytuacja się pogarsza, gdyż moja bratowa jest w ciąży i z wkrótce mieszkanie z rodziną brata będzie dla mnie bardzo kłopotliwe.
W tej chwili jestem bezrobotnt ale mam status bezrobotnego w Powiatowym Urzędzie Pracy. W przyszłym miesiącu rozpoczynam kurs spawacza organizowany przez ten Urząd i mam nadzieję, że po jego ukończeniu zostanę zatrudniony w miejscowym zakładzie mechanicznym.
Chce dodać, że z moich ustaleń wynika, że Wójt nie chce wynająć mi mieszkania, o które się zwracam bo chce je zachować dla swojej siostrzenicy. Byłem z wnioskiem osobiście u Wójta ale mnie nie przyjął. Na wniosek złożony w zeszłym miesiącu nie otrzymałem odpowiedzi. proszę o pomoc w mojej trudnej sytuacji.


Mieszkaniec Gminy.....

Prz

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci