Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T15:21:46+01:00
Sytuacja rodzinna:
Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się jak ona była małą dziewczynką. A kilka lat po rozejściu się jej rodziców zmarła jej mama. W Olszynach mieszka jej ojciec, który jest lekarzem. Dziewczynka ma do niego wielki żal, że zostawił ją i matkę dla innej kobiety i zerwał z nią kontakt. Dopiero jak zmarła jego druga żona zaprosił Ule na wakacje do Olszyn. Choć tak naprawdę pisał do niej listy, lecz ciotki chowały je, bo nie chciały żeby ona utrzymywała z ojcem kontakt.

Wygląd zewnętrzny:
Ula jest dziewczynką wysoką, zgrabną i smukłą. Ma zielone oczy i jest ładna.

Sprawności i umiejętności:
Potrafi się zająć domem, pracowita, umie udzielić pierwszej pomocy

Cechy charakteru:
Nie lubi się zwierzać, ponieważ próby opowiedzenia przyjaciółce o sobie kończą się niepowodzeniem. Pestka słuchając myśli o czymś innym. To bardzo onieśmiela dziewczynkę, a poza tym bardzo trudno jest jej mówić o swoim nieszczęściu.Delikatność i urok osobisty zjednują Uli przyjaźń Zenka to właśnie ją obdarzył zaufaniem i jej powierzył swoje sekrety. Jest bardzo małomówna, skryta i nieśmiała
Ula jest bardzo dobra i opiekuńcza. Opiekowała się psem Dunajem i pracowała u pana Józiaka, żeby oddać pieniądze przekupce, które ukradł Zenek.

Ocena postaci:
Ula jest dziewczynką, która ma bardzo trudne życie. Ale na szczęście pogodziła się z ojcem i wszystko sobie wytłumaczyli.


zrodlo :
sciaga.pl ;p

mam nadzieje ze pomoglem ;p