×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz poczatek nastepujacych form wypowiedzi:

-list do przyjaciela
-przemowienie z okazji rozpoczecia roku szkolnego
-reklamy proszku do prania
4-5 zdan :)


Potrzebuje na jutro. Z gory Dzieki
2

Odpowiedzi

2009-11-19T15:31:24+00:00
1. Czejść Zbyszek! Co tam u Ciebie słychać? Dawno się nie widzieliśmy i to bardzo dawno. Kiedy to było? Chyba na zakończenie 3 klasy gimnazjum.
2. Dzisiaj zebraliśmy się tu aby uroczyście rozpocząć rok szkolny. Dzisiaj widzimy stare twarze, kolegów których nie widzieliśmy od 3 miesięcy oraz tych co dopiero do naszego grona dołączyli. Mam nadzieje że ten rok przyniesie wiele dobrych rezultatów i nikt nie zaprzestanie w ciężkiej pracy.
3. Przedztawiam proszek który jest najlepszy! Czy Ty też masz poszarzałą białą koszulke? Jeżeli tak to użyj naszego proszku a na pewno się nie zawiedziesz! Niech biel będzie z wami ;]
0 0 0
2009-11-19T15:31:43+00:00
List:
Cześć Kasiu.
Bardzo dziękuję ci za poprzedni list. Był bardzo ciekawy i interesujący. Cieszę się że urodziła ci się siostrzyczka, ucałuj ją mozno odemnie na pewno ją zobaczę jak do ciebie przyjadę. U mnie wszystko po staremu nic się nie zmieniło.


Przemówienie:
Zależy kogo np. dyrektora
Witam wszystkich uczniów.
Ciesze się że znowu spotykamy się w tym roku szkolnym. Na pewno wypoczeliscie i jesteście gotowi do pracy. Chciałabym powitać także nowych uczniów naszej szkoły. Miejmy nadzieję że ten rok szkolny będzie lepszy od poprzedniego.


Reklama:
Mamy do zaoferowania Państwu jedyny w swoim rodzaju proszek do prania. Jest on uniwersalny. Nasz proszek "Rex" sprzedał się już w dużych ilośćiach. Jeżeli jeszcze go nie masz , natychmiast musisz go kupić. Jest na prawde świetny i bardzo skuteczny .
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci