×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-19T17:29:26+00:00
Kara śmierci dla współczesnych przestępców jest moim zdaniem złym wyrokiem. Oczywiście, gdy ktoś popełni straszliwą zbrodnię, a słyszy się teraz dużo takich rzeczy oraz czyta w internecie, to niby powinien być poddany tej każe. Jednak taki człowiek ma przed sobą całe życie! Nie można odbierać komuś życia, tak jak głosi jeden z grzechów głównych "Nie zabijaj". Sądzę, że najsprawiedliwszą karą byłoby dożywocie, bo jeśli wypuścimy groźnego przestępcę, może popełnić więcej tak karygodnych czynów.


jessy101 :) :p :)
pe esik :))
fajnie by było dostać naj odp. ;)
1 5 1
2009-11-19T17:45:01+00:00
Moim zdaniem żaden człowiek nie powinien skazywac drugiego cłowieka na śmierc. To takie samo zabójstwo, jak zastrzelenie kogoś lub dźgnięcie nożem. Myślę, że już ok. 25 lat lub może nawet i dożywocie wystarczy. Zależy oczywiście od powodu zabicie innej osoby. Sądzę, że wiele lat w więzięniu daje do myślenia. Po drugie kazdy z nas popełnia błędy, jedni większe drudzy mniejszei chyba każdy z nas ma sumienie i możliwośc poprawy oraz pożałowania za grzechy. Jednak nigdy nie powinny to byc błędy, za które musimy płacic najwyższą cenę, cenę życia.
POZDRAWIAM ;*
1 5 1
2009-11-19T21:41:35+00:00
Moim, skromnym zdaniem uważam, że wyroki śmierci są jak najbardziej sprawiedliwe. Według mnie mordercy, pedofile, terroryści i inni pozbawieni paru ważnych uczuć ludzie muszą umrzeć, aby odpokutować swoje złe czyny i postępowania. Życie dla człowieka jest najważniejsze, dlatego odebranie go to najwyższy wymiar kary. Jednakże uważam iż przestępcy wyraźnie żałujący swoich postępowań w przeszłości nie powinni od razu ginąć. Poddałabym ich leczeniu oraz zamknęła w celi na resztę życia.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci