Przetłumasz;/
In the USA the most popular sports are American football in the winter months.
Families attend games together or watch national games live on TV. The annual championship called the Superbowl is national event. Baseball, on the other hand, is a summer sport. It is also the national sport of America.
Amierican children collect things like the Britsh. Baseball cards are popular collect ' s items as are comics. Other popular free-time activities are the same as for Britain such as being a member of a club or society, going to the cinema, eating out, visiting parks or museums, watching TV and surfing the net.


Prosze o przetłumaczenie;* Wiem ze mało punktów ale więcej nie mam... Bordzo pilne... Prosze o nie tłumaczenie na tlanzlatoche bo nie wychodzi próbowałam! Bardzo proszę o pomoc;]

2

Odpowiedzi

2009-11-19T19:39:47+01:00
W usa najlbardziej popularnym sportem jest futbol amerykanski w zimowe miesiace. Rodziny przychodzą na mecze razem albo ogladją miedzynarodowe mecze na zywo w telewizji. Bejsbol, z drugiej strony, jest letnim sportem. Jest rowniez narodowym sportem Ameryki.
Amerykanskie dzieci kolekcjonuja rzeczy podobnie jak brytyjczycy. Karty bejsbolowe sa rownie popularnymi przedmiotami jak komiksy. Innymi popularnymi formamy spedzania wolnego czasu sa tak samo jak dla brytyjczykow takie rzeczy jak bycie czlonkiem klubu albo spolecznosci, chodzenie do kina, jedzenie na miescie, zwiedzanie parkow albo muzeow, ogladanie TV i surfowanie po internecie.

:*
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T19:47:46+01:00
W Stanach Zjednoczonych najpopularniejszym sportem w miesiącach zimowych jest futbol amerykański. Rodziny uczęszczają razem w grach lub ogladają rozgrywki w telewizji. Coroczny turniej nosi nazwę Superbowl i jest wydarzeniem narodowym. Baseball, w innym znaczeniu jest sportem letnim. Jest także narodowym sportem Ameryki.
Amerykańskie dzieci, tak jaki i brytyjskie kolekcjonują różne rzeczy. Popularne są karty baseballowe i komiksy. Inne zajęcia w wolnym czasie takie same jak w Wielkiej Brytanii, to miedzy innymi członkowstwo w klubie lub jakiejś społeczności, chodzenie do kina, jedzenie poza domem, odwiedzanie parków, muzeów, oglądanie telewizji i buszowanie po internecie.