Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-19T21:55:12+01:00
A ile kosztują goździki? ;/
bo tulipany to bedzie 2(x+6) czyli 2x+12
róże: 3(x+6+4)= 3(x+10)= 3x+30
1 1 1